Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Czarne
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Telefony służbowe pracowników urzędu

 

Nr pokoju

 

Imię i nazwisko

 

Nr telefonu

wewnętrznego i kom.

1

Krzysztof Dobień – kierownik USC

w. 12, kom. 530-767-351

     usc@czarne.pl

     krzysztofd@czarne.pl

3

Piotr Zabrocki – Burmistrz Czarnego

w. 14, kom. 604-171-415

    burmistrz@czarne.pl

3

Ewa Matraszek – Sekretarz

 

 

Henryka Czępińska

w. 30, kom. 604-231-387

    sekretarz@czarne.pl

 

10, 35, kom. 531-447-194

    sekretariat@czarne.pl

    ug@czarne.pl

5

 

 

6

Tadeusz Kowalski – OC i obronne, windykacja

w. 20, kom. 530-766-995

   tadeuszk@czarne.pl

8

Jagna Chmielewska - biuro Rady Miejskiej

w. 11, kom. 530-767-335

    rada@czarne.pl

9

Katarzyna Bobeńczyk - ewidencja ludności

w. 13, kom. 530-767-347

   k.bobenczyk@czarne.pl

12

Agnieszka Wanda - promocja i strategia gminy,

organizacje pozarządowe

w. 19, kom. 530-767-338

promocja@czarne.pl

   awanda@czarne.pl

14

Anna Andrusieczko – dodatki mieszkaniowe

w. 36, kom. 530-451-955

annaa@czarne.pl

15

Agata Kubik – opłaty za gospodarowanie odpadami

w. 28, kom. 530-767-336

   odpady@czarne.pl

16

Renata Szymańska – planowanie przestrzenne i zamówienia publiczne

Joanna Kosowska – ochrona środowiska

w. 24, kom. 530-767-366

przetargi@czarne.pl

w. 24, kom. 530-767-355

jkosowska@czarne.pl

17

Marek Szoska –inwestycje i drogownictwo

w. 37, kom. 530-767-337

budownictwo@czarne.pl

18

Elżbieta Rückemann, Monika Hoftman, Marcin Małys

- księgowość budżetowa

w. 27, kom. 530-767-313

elzbietar@czarne.pl

19

Dorota Dębska - skarbnik

w. 16, kom. 731-973-990

skarbnik@czarne.pl

20

Sabina Sobczak - księgowość oświaty

 

Marzena Hryńczuk-Wit - księgowość oświaty

 

Zyk Mariola - księgowość oświaty

w. 17, kom. 530-767-324

sabinas@czarne.pl

w. 17, kom. 664-082-503

marzenaw@czarne.pl

w. 17, kom. 533-119-698

m.zyk@czarne.pl

22

Andrzej Lewandowski - geodeta

 

Monika Wons - nieruchomości i rolnictwo

w. 26, kom. 530-767-319

a.lewandowski@czarne.pl

w. 26, kom. 732-812-750

m.wons@czarne.pl

23

Wioletta Marek - podatki

 

Iwona Winnicka - księgowość podatkowa

w. 22, kom. 530-767-331

podatki@czarne.pl

w. 22, kom. 530-767-339

iwonaw@czarne.pl

24

Monika Boradyn – stypendia, bezrobotni, oświata

w. 25, kom. 732-838-684

m.boradyn@czarne.pl

27

Michał Rulski – informatyk

kom. 530-767-868

informatyk@czarne.pl

21

Agnieszka Marek - Kierownik Referatu

w. 18, (059) 83-32-078

a.marek@czarne.pl

15

Katarzyna Lemańczyk - goniec

w. 28, kom. 535-556-274

OSP

Józef Czępiński – OSP Bińcze

kom. 604-793-746

OSP

Roman Bala – OSP Czarne

kom. 602-637-949

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 29-11-2016 11:25:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-11-2016
Ostatnia aktualizacja: Michał Rulski 22-03-2019 13:38:59