Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Czarne
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o wyniku konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Czarnem "Programu współpracy Gminy Czarne z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

?Informacja

?o wynikach konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Czarnem „Programu współpracy Gminy Czarne z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021”


 

Konsultacje odbyły się zgodnie z uchwałą Nr 0007.30.2015 Rady Miejskiej w Czarnem
z dnia 01 czerwca 2015r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu Konsultacji Społecznych Miasta i Gminy Czarne w formie ogłoszenia komunikatu w sprawie przeprowadzenia konsultacji wraz z załączonym projektem uchwały Programu współpracy Gminy Czarne z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi a art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021 na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Czarne w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Czarne.

Uwagi/opinie do w/w projektu uchwały organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Czarne mogły składać drogą elektroniczną bądź na piśmie w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Czarne w terminie do 27.11.2020r. na formularzu zgłoszenia opinii i uwag do projektu programu, zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Czarne www.czarne.pl w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Czarne.

W ogłoszonym terminie przeprowadzenia konsultacji organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Czarne nie zgłosiły żadnych propozycji i uwag do projektu uchwały "Program współpracy Gminy Czarne z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021".

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 informacja.pdf (PDF, 292.38Kb) 2020-12-02 14:57:12 188 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Michał Rulski 02-12-2020 14:57:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Michał Rulski 02-12-2020
Ostatnia aktualizacja: Michał Rulski 03-12-2020 13:33:24