Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Czarne
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE/ZAWIADOMIENIE Burmistrza Czarnego o wyłożeniu raportu.

Czarne,  16 września 2021 r.

 

OBWIESZCZENIE/ZAWIADOMIENIE

 Burmistrza Czarnego

 

 

 Na podstawie art. 30, art. 33 ust. 1, art. 79 ust. 1 oraz art. 21  ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 247 ze zm.)

 

 

 Burmistrz Czarnego  informuje, iż na podstawie art. 79 ust 1 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 247 ze zm.):

- o możliwość udziału społeczeństwa w postępowaniu, w ramach którego przeprowadza ocenę oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, z uwagi na powyższe informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z Raportem o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia pn- BUDOWA ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNEJ O MOCY 2 MW NA DZIAŁCE O NR 82/2 OBRĘB 0002 BIŃCZE, GMINA CZARNE.

 o zamieszczeniu danych raportu w publicznie dostępnym wykazie danych.

 

Organem właściwym do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedmiotowego przedsięwzięcia, w ramach którego przeprowadza się ocenę oddziaływania na środowisko jest  Burmistrz Czarnego po uzyskaniu uzgodnień warunków realizacji inwestycji od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Człuchowie, Państwowego Gospodarstwa Wodnego WODY POLSKIE - Zarząd  Zlewni w Pile.

 

Zainteresowani w sprawie w/w inwestycji mogą składać uwagi i wnioski w formie pisemnej do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres e-mail: ugczarne@czarne.pl. Uwagi złożone po upływie wyżej podanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Złożone uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Burmistrza Czarnego przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach  przez okres 30 dni od momentu wywieszenia niniejszego obwieszczenia.

                       

           

 

Niniejsze obwieszczenie umieszcza się:

  1. strona internetowa http://bip.czarne.pl/
  2. tablica ogłoszeń UMiG w Czarne
  3. tablica ogłoszeń miejscowości Bińcze
  4. a/a

Obwieszczenie zamieszczono w dniu: 16 września  2021r

Obwieszczenie zdjęto w dniu:..................................................

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 obwieszczenie -raport.pdf (PDF, 69.88Kb) 2021-09-16 11:34:06 20 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Renata Szymańska 16-09-2021 11:34:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Kosowska 16-09-2021
Ostatnia aktualizacja: Renata Szymańska 16-09-2021 11:34:06