Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Czarne
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

RIPiOŚ 6220.4.2019JK Obwieszczenie - raport "Budowa w obrębie Sokola oraz obrębie Sierpowa, w gminie Czarne elektrowni fotowoltaicznej składającej się z wolnostojących paneli fotowoltaicznych wraz z infrastrukturą towarzysząca w tym przyłączami energetycznymi, stacjami transformatorowymi oraz rozdzielnicami SN/SN".

Czarne, 18 grudnia 2020 r.

 

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Czarnego

 

 

Na podstawie art. 30, art. 33 ust. 1, art. 79 ust. 1 oraz art. 21 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2020r., poz. 283 ze zm.)

 

 

Burmistrz Czarnego informuje, iż na podstawie art. 79 ust 1 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2020r., poz. 283 ze zm.):

- o możliwość udziału społeczeństwa w postępowaniu, w ramach którego przeprowadza ocenę oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, z uwagi na powyższe informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z Raportem o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia pn Budowa w obrębie Sokola oraz obrębie Sierpowa, w gminie Czarne elektrowni fotowoltaicznej składającej się z wolnostojących paneli fotowoltaicznych wraz z infrastrukturą towarzysząca w tym przyłączami energetycznymi, stacjami transformatorowymi oraz rozdzielnicami SN/SN”.

- o zamieszczeniu danych raportu w publicznie dostępnym wykazie danych.

 

Organem właściwym do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedmiotowego przedsięwzięcia, w ramach którego przeprowadza się ocenę oddziaływania na środowisko jest Burmistrz Czarnego po uzyskaniu uzgodnień warunków realizacji inwestycji od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Człuchowie.

 

Zainteresowani w sprawie w/w inwestycji mogą składać uwagi i wnioski w formie pisemnej do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres e-mail: ugczarne@czarne.pl. Uwagi złożone po upływie wyżej podanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Złożone uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Burmistrza Czarnego przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przez okres 30 dni od momentu wywieszenia niniejszego obwieszczenia.

 

 

Burmistrz Czarnego

                                                                                                          /-/ Piotr Zabrocki

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 obwieszczenie sierpowo-sokole.pdf (PDF, 68.34Kb) 2020-12-21 12:40:41 41 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Michał Rulski 21-12-2020 12:40:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Kosowska 18-12-2020
Ostatnia aktualizacja: Michał Rulski 21-12-2020 12:42:40